line decor
  
line decor

kontakt
ZADZWOŃ LUB NAPISZ!

primeit.pl
Wiktor Śnieżyński
biuro@primeit.pl
28 Pułku Strzelców Kaniowskich 67
90-558 Łódź
tel. 0 42 299 96 59
fax. 0 42 299 60 30
kom. +48 606896861


Umowy serwisowe

Jesteśmy firmą w branży IT zajmującą się kompleksową obsługą systemów informatycznych małych i średnich firm. Działamy głównie na zasadzie outsourcingu. To sprawdzona i skuteczna metoda, dzięki której Państwa firma ma zapewnione prawidłowe działanie systemu informatycznego przez cały okres trwania umowy. Główną zaletą współpracy z nami jest sprawne i funkcjonalne działanie infrastruktury Państwa systemu komputerowego. Nie bez znaczenia jest również redukcja kosztów związana z rezygnacją z utrzymywania własnego działu informatycznego bądź samodzielnego stanowista informatyka. Umowa może być zawarta na kompleksową obsługę systemu informatycznego (serwis sprzętu i oprogramowania) bądź jedynie na część systemu (np: pomoc i serwis oprogramowania działu finansowo-księgowego, bądź wyłącznie na serwis sprzętu komputerowego). Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do wymogów klienta.

Usługi bieżące

Jesteś właścicielem niedużej, kilkukomputerowej firmy która nie może sobie pozwolić na podpisanie stałej umowy - zadzwoń do nas jeśli masz jakieś problemy. Przyjedziemy na jednorazową interwencję serwisową i rozprawimy się z kłopotami szybko i skutecznie. Dzięki znajomości branży małych przedsiębiorstw znamy Wasze potrzeby i potrafimy błyskawicznie poradzić sobie ze wszystkimi kłopotami.

Rozwiązania indywidualne

Czy Twojego problemu nie da się rozwiązać za pomocą standardowych produktów? Zadzwoń do nas! Zajmiemy się każdym problemem indywidualnym. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno pod względem oprogramowania i sprzętu.

Serwis sprzętu

Twój sprzęt nie działa jak należy? Wszyscy podpowiadają Tobie, że najwyższy czas na wymianę całego systemu? Zaproś nas! Być może drobny serwis bądź kosmetyczna rozbudowa pozwoli funkcjonować komputerom z pełną mocę bez potrzeby ponoszenia sporych nakładów finansowych.

Sprzedaż sprzętu komputerowego

To najwyższy czas, aby rozbudować Państwa system komputerowy. Potrzebne rozwiązania sieciowe? Wydajne urządzenia drukujące? Kolejne stanowiska komputerowe, bądź wydzielony serwer danych? Nie pozwól aby brak sprzętu ograniczał rozwój Twojej firmy. Zadzwoń do nas! Zaproponujemy najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.